BAYİ GİRİŞİ
Bir sorunuz mu var?0452 222 22 09

Hakkımızda

Hakkımızda
2004  yılında Deva Medikal San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kurulan firmamız, eczane, veteriner, medikal, güzellik merkezlerine ve ayaktan tedavide kullanılan tüm raporlu ürünlerin toptan ve perakende satışıyla sağlık sektörüne hizmet vermeye başlamıştır.
Yukarıda belirttiğimiz gruplar haricinde sarf malzemelerinin yanında diğer bir hizmet olarak da evlerde yara bakımı hizmeti vermekteyiz. Tıbbi malzemeler, hastane donanımları ve çeşitli medikal malzeme satışlarına da devam eden firmamız, hizmette dürüstlük, süreklilik, müşteri menfaatlerini korumak ve insan haklarına saygılı olmayı temel ilke edinmiştir.
Firmamız satınalma, pazarlama, satış sonrası hizmetler ve lojistik destek alanlarında organize olmuş kadrosu ile sarf ürün alanında, kamu ve özel sağlık kuruluşlarının, artan hizmet beklentilerinin iyileştirilmesi ve mükemmelleştirilmesi için zemin hazırlamakta ve müşterilerine kaliteli ürün sunmak adına sağlık sektöründe yıllardır adını duyurmuş bir kurum olarak faaliyet göstermeyi temel vazife saymaktadır.
Vizyonumuz;
Ekip çalışmasının gücünden yola çıkarak insanların yaşam kalitelerini arttırmak, ülkemiz de sağlık alanında lider şirket olmak.
Misyonumuz;
Deva Medikal olarak; hızla gelişen sağlık sektöründe, ‘Uzun vadeli, kalıcı, müşteri memnuniyetini esas alan, “profesyonel hizmet anlayışından ve kaliteden ödün vermeyen” bir anlayışla alanında lider olmayı hedefleyen bir misyona sahiptir.
Değerlerimiz;
Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir; Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz.
Gücümüz, dayanışma, takım ruhu ve müşterilerimizdir.
 
Yükleniyor...